DEMO OPTIONS:

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to [email protected] . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

BİZ KİMİZ VE NELER YAPIYORUZ ?

2018 yılında Değer Grup bünyesine katılmış olan İYİNET farklı sektörlerdeki kreatif projeler, Web & Windows tabanlı, öğrenimi ve kullanımı kolay, modüler, iş verimini arttırıcı, yüksek güvenlik standartlarına uygun özelliklerde hizmet anlayışı ile yazılım çözümleri üretmektedir.
Yaptığımız yazılımlar her sektördeki işletmelerin kullanımına yönelik olmasının dışında ister kurumsal ister bireysel özel tasarımlı ar-ge çalışmaları üzerinde de çözüm üretmekteyiz. Müşteri taleplerine en iyi çözümleri sunacak profesyonel kadrosuyla birlikte yeni değerler ve başarı yaratmayı hedeflemekteyiz.
İYİNET Yazılım Dünya vizyonunda gelişen dijital teknoloji ile birlikte her geçen gün daha iyi hizmet çözümlerini sunmayı amaçlamaktadır.

WEB DESIGN SERVICES

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Gelişim söz konusu olduğunda, en yeni standartları ve en modern araçları kullanarak, en iyi uygulama ilkelerini kullanarak kod yazmamızı sağlayan sağlıklı bir iş akışı geliştirdik.

GRAPHIC DESIGN

GRAFİK DİZAYN

Muhteşem şablonlar tasarladık. Her biri diğerinden% 100 farklıdır ve bir sonraki projelerimizde kısa süre içinde daha fazlası takip edecektir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

SEO SERVICES

SEO HİZMETLERİ

Web sitenizin milyonlarca sonuç içerisinde kaybolmasına izin vermeyin. İyinet mükemmel bir SEO altyapısına sahiptir bu yüzden aramalarda üst sıralara çıkabilirsiniz.

MARKETING

PAZARLAMA

E-Mail Marketing, Sosyal Medya Yönetimi, SEO Hizmeti ve Reklam Hizmetleriyle pazarlama konusunda her türlü destek altyapısına sahibiz.

Teknolojiler

  • Javascript
  • SEO/SEM
  • Wordpress
  • Design
  • Swift

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP